Дорогу, що веде до санаторію «Дениші», заплановано відремонтувати до кінця року

1adenyshi8До кінця поточного року потрібно відремонтувати дорогу, що веде до лікувально-санаторного центру «Дениші». Таку ціль 14 липня поставив голова обласної ради Володимир Ширма під час зустрічі з керівником закладу, головою Тетерівської ОТГ, начальником відповідного управління облдержадміністрації та автодорожниками.

«По цій дорозі майже щоденно проїжджають люди в санаторій, у тому числі й з інших областей. І перше, що вони бачать, коли прямують до закладу – це звісно дорога, що у вкрай жахливому стані. Я впевнений, що у людей багато нарікань і вони в цьому абсолютно праві. А цей заклад – є однією з візитівок нашої області, практично рекреаційна зона», - наголосив Володимир Ширма.

Він запропонував об’єднати фінансові зусилля комунального закладу, об’єднаної територіальної громади та обласного бюджету і спільно, у найкоротші терміни, привести дорогу у нормальний стан.

Голова обласної ради дав доручення автодорожникам упродовж тижня підготувати усі необхідні розрахунки, і вже після цього зустрітися у цьому ж форматі, аби остаточно вирішити фінансовий бік дорожнього питання.

За попередніми підрахунками, на поточний ремонт дороги потрібно 1,7 млн грн.

1adenyshi1

1adenyshi2

1adenyshi3

1adenyshi4

1adenyshi5

1adenyshi6

1adenyshi7

1adenyshi8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2