Профільні комісії розпочали готуватися до чергової 12-ї сесії обласної ради

1komvit1В обласній раді розпочали свою роботу профільні комісії. 18 липня відбулось засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку, у роботі якої взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

На порядку денному у депутатів було 16 питань, що пропонуються внести на розгляд сесії обласної ради.

Зокрема, профільна комісія опрацювала  питання внесення змін до обласного бюджету,  зміни до перспективного плану формування територій громад області, розглянули кадрові питання тощо.

Також депутати погодили два звернення до центральних органів влади. Одне звернення, розробником якого є депутат обласної ради Дмитро Кропачов, стосується внесення змін у Правила дорожнього руху та відповідальності за їх порушення. Зокрема, пропонується додати умови перевезення сміття визначеної маси; впровадити спеціальне маркування для транспортних засобів, що перевозять сміття; ввести штрафи за порушення правил перевезення сміття. На думку депутата, маркування дозволить контролювати машини, що перевозять сміття, та штрафувати їх у разі несанкціонованого ввезення на територію областей.

У іншому зверненні, яке для розгляду пропонує депутат обласної ради Наталія Кокітко, наголошується на необхідності внесення змін у чинне законодавство України у частині формування цивілізованого ринку вживаних автомобілів в Україні, що, за словами депутата, «дасть можливість українцям придбавати вживані автівки за більш доступними цінами».

Також депутати дали згоду на порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Грамотою ВРУ Миколи Нікітчина, головного інженера дочірнього підприємства «Шпат», за значний особистий внесок у розробку технології з переробки та збагачення польовоштапових руд родовища «Гірне».

Нагадаємо, що засідання постійних комісій триватимуть до 24 липня, а сесія обласної ради відбудеться 27 липня.

З графіком засідань можна ознайомитися у відповідній рубриці.  

1akomvit1

1akomvit2

1akomvit3

1akomvit4

1akomvit5

1akomvit6

1akomvit7

1akomvit8

1akomvit9

1akomvit10

1akomvit11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2