Депутати продовжують підготовку до чергової сесії обласної ради – працювали у гуманітарній комісії

1akomgum2На засіданні постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань 20 липня депутати опрацювали майже 30 питань порядку денного.

Майже половина цих питань стосувалися діяльності комунальних закладів, зокрема, призначення або звільнення керівників закладів, переукладання контрактів, затвердження структур та штатних розписів тощо.

Також депутати розглянули звернення управління культури облдержадміністрації щодо збільшення розміру премії ім. Івана Огієнка на наступний рік. Зокрема, пропонується переможцям у кожній номінації надавати по 10 тис грн, які виплачуватимуться з обласного бюджету.

З-поміж іншого профільна комісія погодила проект рішення про присудження Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Як зазначається у проекті рішення, порушити перед Верховною Радою України клопотання про присудження такої Премії Наталії Палько, заступнику директора з навчально-виховної роботи, вчителю зарубіжної літератури Ємільчинської школи № 1, за особливі успіхи у навчанні та вихованні молодого покоління, багаторічну сумлінну працю, творчий підхід та впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, активну громадянську позицію.

Депутати опрацювали й ті питання, що розглядаються на засіданнях усіх профільних комісіях, а саме, внесення змін до обласного бюджету та зміни до перспективного плану формування територій громад області.

1akomgum1

1akomgum2

1akomgum3

1akomgum4

1akomgum5

1akomgum6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2