На сесії обласної ради депутати розподілятимуть додаткових 29 мільйонів надходжень обласного бюджету

1akombud1На засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, що відбулася 24 липня, депутати розглянули понад 40 питань.

Серед них - «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». За пропозиціями обласної ради та обласної державної адміністрації, депутатів обласної ради на сесії, 27 липня, буде розподілено 29,7 млн грн перевиконання обласного бюджету за ІІ квартал поточного року.

Найбільше потреб має галузь охорони здоров’я. На цю галузь планується спрямувати  5, 7 млн грн, на галузь культури буде направлено майже півтора мільйона гривень, на галузь фізичної культури, спорту, сім’ї  та молоді  - 4,2 млн грн, з яких 3,5 млн грн піде на реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону у м. Житомирі.

Більше 2 мільйонів гривень піде на фінансування обласних галузевих програм.

Також на сесії буде розподілено державну субвенцію у сумі 69 мільйонів гривень. З цих коштів 202 тис. грн буде направлено на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів; 55 млн.. грн - на погашення різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення; 651 тис. грн – на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Після тривалого обговорення постійна комісія погодила внесення цього питання до порядку денного сесії.

У ході засідання комісії депутати розглянули ряд кадрових та комунальних питань.

Участь у роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

1akombud1

1akombud2

1akombud3

1akombud4

1akombud5

1akombud6

1akombud7

1akombud8

1akombud9

1akombud10

1akombud12

1akombud11

1akombud13

1akombud14

1akombud15

1akombud16

Прес-служба обласної ради

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2