Депутат обласної ради Олена Галагуза анонсувала проведення фестивалю «Бандерштат»

1bander4Голова постійної комісії з гуманітарних питань, депутат обласної ради Олена Галагуза у прес-центрі обласної ради 25 липня анонсувала фестиваль «Бандерштат».

Олена Галагуза, яка є  офіційним представником оргкомітету фестивалю в нашій області, розповіла представникам ЗМІ про його особливості, основні заходи.

На фестивалі виступатимуть Бумбокс, Воплі Відоплясова, Тартак, Антитіла, O.Torvald, Скрябін та інші. Захід відбуватиметься у с. Рованці Волинської області протягом трьох днів з 4 по 6 серпня. Вхід на територію фестивалю – 500 грн (ціна за 3 дні). Детальніше про фестиваль та як туди потрапити – на сайті http://bandershtat.org.ua.

Депутат зазначила, що делегація від нашої області познайомить учасників фестивалю із Житомирщиною,  представить виставку про Олега Ольжича та новий колаж «Патріотична Житомирщина».

Начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь повідомила, що у цьому році є 10-12 тис. грн на участь делегації у фестивалі, а управління має змогу оплатити проїзд учасників та добові, за вхід необхідно платити самим учасникам. Наразі є вже шість бажаючих відвідати фестиваль, заявки на поїздку приймаються  до 30 липня.

Довідково. За десять років проведення фестивалю, Бандерштат став наймасштабнішою арт-візитівкою Волині, збираючи щороку тисячі людей з усіх куточків України та з-поза її меж. Разом учасники шукають подальші шляхи руху країни як у культурній, так і в громадсько-політичній сфері.

1bander3
1bander2
1bander1

Прес-служба обласної  ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2