Сесія обласної ради проголосувала за зміни до обласного бюджету на поточний рік

1ases12 9Перевиконання обласного бюджету за другий квартал поточного року становить 29,7 млн грн. З цієї суми майже 7,4 млн грн буде спрямовано депутатам на виконання їхніх власних депутатських повноважень, решта коштів буде розподілено на всі галузі області.

Зокрема, на охорону здоров’я  передбачено  5,7 млн грн; на галузь фізичної культури, спорту, сім’ї  та молоді  - 4,2 млн грн,  з яких 3,5 млн грн піде на реконструкцію футбольного поля та благоустрій території центрального стадіону у м. Житомирі;  на галузь культури буде направлено 1,5 млн грн, з яких 1 млн грн буде витрачено на завершення реставраційно-ремонтних робіт внутрішніх приміщень Магістрату обласного краєзнавчого музею; на освіту – 100 тис грн, за які проведуть ремонт спортивної зали Малинського професійного ліцею. Більше 2 млн грн депутати виділили на реалізацію заходів регіональних галузевих програм.

Також в область надійшли 4 види субвенції на загальну суму понад 69 млн грн. На проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 202 тис грн.; на погашення різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення – 55, 1 млн грн; 13 млн грн – на виплату грошової компенсації для придбання  житла сім’ям загиблих учасників АТО, інвалідам I-II групи та тим, що втратили нижні кінцівки та потребують поліпшення житлових умов; на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – більше 650 тис. грн.

Окрім цього,  обласному бюджету з місцевих бюджетів надійшла субвенція на суму 14,5 млн грн. Ці кошти передбачається витратити у рамках співфінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР, для співфінансування робіт по об’єктах,  що фінансуються за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, для співфінансування централізованої закупівлі шкільних автобусів тощо.

Усі зміни до обласного бюджету на 2017 рік депутатський корпус проголосував майже одностайно.

Фоторепортаж з 12-ї сесії обласної ради можна переглянути у рубриці «Фотогалерея».

1ases12 10

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2