Депутат обласної ради знайомила гостей фестивалю «Бандерштат» із поліськими героями

1bander3Житомирська делегація на чолі з депутатом обласної ради Оленою Галагузою провела на XI всеукраїнському фестивалі «Бандерштат» просвітницьку кампанію про героїв Поліського краю.

 «Дуже важливо візуалізувати та представити Житомирську область як край героїв. Оскільки ми не перший рік їздимо на фестиваль, то щоразу хочеться розповісти щось нове про видатних земляків. Під час розмов із відвідувачами відчуваємо особливий інтерес до Житомирщини, яку чомусь переважно асоціюють із відомими брендами, а найперше має бути ціннісна складова. Адже саме в нашій області зародилася ОУН-УПА, саме тут коріння гетьмана Виговського, який знищив під Конотопом багатотисячне москвинське військо», - наголосила Олена Галагуза.

Також депутат зазначила, що до 110-річчя з дня народження державного діяча Олега Ольжича видрукувано буклет про його життєвий шлях. «Гості фестивалю, у переважній більшості, знали про одного із провідників ОУН, але ми наголошували, що Ольжич – житомирянин. І запрошували на відкриття пам’ятника Ольжичу у Житомирі, що відбудеться найближчим часом», - розповіла керівник делегації, депутат Житомирської обласної ради Олена Галагуза.

Крім того, на центральному вході до території «Бандерштату» делегація встановила банер “Зростаючи, міцніючи” із портретами відомих житомирян, які розбудовували Українську державність: це Микола Сціборський, Іван Огієнко, Олег Ольжич, Іван Виговський.

Одинадцятий фестиваль українського духу «Бандерштат»  проходив 4-6 серпня у Луцьку  та за три дні зібрав 12 тисяч гостей, і це рекорд за усі попередні роки.

1bander1
1bander2

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2