Чергове кадрове призначення: у спеціалізованій аварійно-рятувальній службі новий керівник

1avar0З 15 серпня в  Житомирській обласній комунальній спеціалізованій аварійно-рятувальна службі, відповідно до розпорядження голови обласної ради №302-к від 14.08.17, призначено Віктора Лавренюка виконуючим обов’язки служби  тимчасово.  А саме - до призначення керівника обласною радою.

Нового керівника трудовому колективу представив заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, який наголосив на необхідності розвитку цієї комунальної установи, можливості розширити повноваження служби. «Маємо розвивати установу, на моє глибоке переконання, вашій службі потрібно дати можливість заробляти кошти, надаючи ті чи інші послуги»,- сказав він під час спілкування з працівниками установи.

Також Максим Вілівчук оглянув матеріальне-технічне забезпечення установи,  побачив та почув усі ті проблемні питання, з якими спеціалісти стикаються чи не щодня.

 Новому керівнику відразу була поставлена задача швидко вникнути в курс справ, опрацювати проблемні питання  та за тиждень доповісти про них керівництву обласної ради.

1avar1
1avar6
1avar00
1avar8

1avar5
1avar3Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2