Володимир Ширма про реформу децентралізації: Настала відповідальність - і політична, і людська

1narzub0Під час перебування у Житомирі 23 серпня Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко провів робочу нараду з питань реалізації реформи децентралізації.

Учасниками наради були голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації  Ігор Гундич, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, програмний директор проекту U-LEAD від GIZ Бастіан Файгель, голови райдержадміністрацій, голови ОТГ, міські голови міст обласного значення.

Під час наради Геннадій Зубко  анонсував програму доступності медичних послуг у сільській місцевості, яка невдовзі має бути прийнята. Віце -прем’єр –міністр пояснив, що мова йде про створення первинної медицини, на яку область може отримати 4 мільярди гривень. «Ці кошти також можна буде спрямувати на нові амбулаторії, нове обладнання. Але для цього також потрібно проводити підготовчу роботу на місцях», - сказав Геннадій Зубко та закликав створювати такі проекти на місцях, які будуть розвивати конкретну громаду, район і нашу область вцілому.

Володимир Ширма акцентував увагу  на тому, що після об’єднань, перемог на виборах настала відповідальність -  і політична, і людська -  за ті процеси, які зараз проходять у об’єднаних громадах. Також він поінформував присутніх, що надходження до бюджетів ОТГ за 7 місяців поточного року зросли у 2,5 рази  у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. А якщо говорити мовою цифр  - то це 232,2 мільйони гривень. «Люди мають відчути на собі позитивні зміни від цих надходжень, ефект від реформи. Якщо кошти не будуть освоєні правильно і в повній мірі – це ганьба усім нам», - сказав Володимир Ширма.

1narzub2
1narzub3
1narzub1


1narzub4

1narzub5Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2