У Житомирі відзначили кращих підприємців

1apidpr10Традиційно, у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Напередодні, 31 серпня у Житомирі пройшла урочиста церемонія відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності з нагоди Дня підприємця, в якій взяли участь керівники та представники підприємств різної форми власності.

Підприємців Житомирщини з професійним святом привітали та вручили відзнаки голова обласної ради Володимир Ширма та голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич.

Володимир Ширма, звертаючись до присутніх, зазначив, що 85 відсотків депутатського корпусу обласної ради становлять саме представники бізнесу. «Ви ті люди, які змогли створити не лише собі робоче місце, а й працевлаштували тисячі інших людей. Завдяки вам наповнюються своєчасно бюджети, а відповідно – і виконуються державні та місцеві соціально - економічні програми», - сказав голова обласної ради та побажав подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання нашої держави.

Серед тих підприємців, які цього дня отримали звання кращих, були депутати обласної ради Олег Дзюбенко, Степан Нусбаум, Андрій Руденький, Олександр Павлушенко, Олександр Ющенко.


1apidpr1
1apidpr2
1apidpr3
1apidpr4
1apidpr5
1apidpr6
1apidpr7
1apidpr8
1apidpr13
1apidpr9
1apidpr11
1apidpr12
1apidpr14

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2