Ремонт реперфузійного центру обласної лікарні - на фінішній прямій

1alikcehtr3Ремонтні роботи реперфузійного блоку інтенсивної терапії та нового кардіологічного відділення в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського – на стадії завершення. Про це поінформував головний лікар Богдан Леськів голову обласної ради Володимира Ширму, який оглянув стан ремонтних робіт у відділенні.

Зокрема, у реперфузійному блоці ремонт завершено повністю, наразі проводиться встановлення і підключення відповідного медичного обладнання, техніки та меблів. У кардіологічному відділенні, де ремонтуються палати, коридор та господарські приміщення, роботи вже на стадії завершення. Раніше повідомлялося, що центр планувалося відкрити напередодні Дня Незалежності, але через те, що у процесі ремонту виникла потреба у проведенні додаткових робіт, його відкриття було відтерміновано на місяць.

Як зазначив головний лікар Богдан Леськів, завдяки новому відділенню лікарня зможе приймати більше пацієнтів з районів та надавати їм оперативну медичну допомогу.

«На сьогодні в області діагностується 3 інфаркти в день, минулого року офіційно зафіксовано понад 1 тис. інфарктів. У більшості випадків не всі пацієнти з районів потрапляють до обласної лікарні через замалу кількість місць у діючому кардіохірургічному відділенні. Відкриття цього центру дасть змогу виправити ситуацію. Вже тут хворим, яких «швидка» буде доставляти з районів, буде проводитися або процедура стентування судин серця, або операція на відкритому серці та подальше лікування  пацієнтів», - розповів Богдан Леськів.

На ремонтні роботи блоку і відділення та закупівлю медичного обладнання з обласного бюджету спрямовано майже 8 млн грн.

Варто зазначити, що два відділення обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського цього року отримали відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - кардіохірургічне відділення та спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. Ще 5-ть відділень обласна лікарня готує на цю відзнаку.

1alikcehtr1

1alikcehtr2

1alikcehtr3

1alikcehtr4

1alikcehtr5

1alikcehtr6

1alikcehtr7

1alikcehtr8

1alikcehtr9

1alikcehtr10

1alikcehtr11

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2