Володимир Ширма підписав розпорядження про скликання чергової сесії обласної ради

1asesia13Голова обласної ради Володимир Ширма 14 вересня підписав розпорядження про скликання чергової сесії обласної ради сьомого скликання.

Отже, 13-та сесія обласної ради розпочне свою роботу 26 жовтня 2017 року о 10 годині у залі засідань обласної ради.

На розгляд депутатського корпусу вносяться питання внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік; виконання Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2017 році; низка питань комунальної власності та різне.

На сесію запрошуються народні депутати України, голова, заступники голови, директори департаментів, начальники управлінь, відділів облдержадміністрації, голови районних рад, міські голови, керівники об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

Варто зазначити, що перелік проектів рішень, які будуть розглядатися на черговій сесії обласної ради, можна переглянути у рубриці «Проекти рішень».

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2