Голова обласної ради привітав рятівників з професійним святом

1amns1Голова обласної ради Володимир Ширма  14 вересня привітав працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій області з професійним святом – Днем рятівника.

У вітальному слові очільник депутатського корпусу відзначив важливу роль і високу місію, яку виконують працівники державної служби з надзвичайних ситуацій у суспільстві.

«Ваша робота вимагає мужності, високих професійних навиків, сміливості, співчуття до людей, які потрапили у надзвичайні ситуації, і любов до своєї справи. Адже рятувати людину, дарувати їй нове дихання, нове життя – це найсвятіша і найблагородніша справа. Я впевнений, що житомирські рятівники з гідністю відповідають на всі виклики і виходять із найскладніших ситуацій. На щастя, цього року жоден рятувальник не постраждав під час виконання службових обов’язків, і всі повернулися до своїх родин живими і здоровими», - звернувся до рятувальників Володимир Ширма і побажав усім прихильності долі та Божого благословення.

З нагоди свята найкращі рятівники Житомирщини отримали Грамоти обласної ради та грошові премії.

Зокрема, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника нагороджено:

- Ірину Вознюк, майора служби цивільного захисту, старшого інженера дослідно-випробувальної лабораторії аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС України у Житомирській області;
- Володимира Левченка, працівника служби цивільного захисту, водія автотранспортних засобів 31 професійного пожежного поста (смт Бучмани);
- Віктора Макарчука, працівника служби цивільного захисту, командира відділення 40 професійного пожежного поста (смт Новоозерянка);
- Руслана Науменка, працівника служби цивільного захисту, водія автотранспортних засобів 40 професійного пожежного поста (смт Новоозерняка).

Додатково. Впродовж поточного року оперативно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України в області 2778 разів залучались для реагування на надзвичайні події та ліквідацію їхніх наслідків. Зокрема, ліквідовано 1776 пожеж, здійснено 77 виїздів на ДТП та 416 виїздів для надання допомоги населенню у ліквідації надзвичайних подій та ситуацій, знищено 1230 вибухонебезпечних предметів. Під час зазначених заходів врятовано життя 137 жителів області.

1amns1

1amns2

1amns3

1amns4

1amns5

1amns6

1amns7

1amns8

1amns9

1amns10

1amns11

1amns12

1amns13

1amns14

1amns15

1amns16

1amns17

 

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2