На нараді з головним лікарями обласних закладів «шукали» кошти на заробітну плату

1amedzarp1В обласній раді 19 вересня під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми та заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути відбулась нарада з керівниками обласних комунальних закладів охорони здоров’я з питання фінансування заробітної плати.

Детальну інформацію про стан фінансування заробітної плати надав т.в.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч, зазначивши, що до кінця року на всю галузь охорони здоров’я області не вистачає 44 мільйони гривень, з яких 20 мільйонів на заробітну плату в обласних комунальних закладах.

За його словами, це сталося через те, що керівники медичних закладів не провели вчасно скорочення ліжкового фонду та оптимізацію штатних одиниць.

Частину суми від потреби буде покрито за рахунок коштів державного резерву, який складає 17 мільйонів гривень, і 7,4 мільйона гривень буде спрямовано з обласного бюджету. Решту мають відшукати безпосередньо самі керівники закладів, мінімізувавши свої видатки.

На нараді було заслухано тих головних лікарів, у чиїх закладах є  найбільша потреба у коштах на зарплату.

Голова обласної ради поставив чітку вимогу перед присутніми: «Ви маєте підготувати конкретні плани щодо виходу із даного положення, аби до кінця року вирівняти ситуацію з заробітною платою».

Також у ході наради Володимир Ширма закликав керівників закладів охорони здоров’я ретельно зайнятись протипожежною безпекою у ввірених їм установах, зважаючи на нещодавні трагічні події в Одесі.

1amedzarp1

1amedzarp2

1amedzarp3

1amedzarp4

1amedzarp5

1amedzarp6

1amedzarp7

1amedzarp8

1amedzarp9

1amedzarp10

1amedzarp11

Прес-служба обласної ради

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2