Обласний центр еколого-натуралістичної творчості очолила нова директорка

1aekocentr1Комунальний заклад обласної ради - Житомирський обласний  центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді очолила новий керівник. Наталію Бордюг, котра перемогла у конкурсі на зазначену посаду, 19 вересня представив колективу закладу заступник голови обласної ради Максим Вілівчук разом із депутатами Олегом Пінським і Євгенієм Жабокрицьким.

«Даний центр є прикладом вірного підходу в роботі, де усі докладають максимум зусиль і любові до справи та видають чудові результати, навіть при мінімальному фінансуванні. Новий керівник має ініціативи, ідеї щодо розвитку центру і обласна рада усіляко сприятиме реалізації цих задумів і оснащенню професійних кабінетів та запровадження нових напрямів навчання дітей в умовах сучасного світу і потреб», - підкреслив Максим Вілівчук.

Довідково. Житомирський обласний  центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді заснований 1 листопада 1951 року як обласна станція юних натуралістів. Навчання і виховання в центрі здійснюється на основі новітніх концепцій, впровадженні педагогічних інновацій, сучасних технологій, здатних забезпечити повноцінну підготовку підростаючого покоління до життя.

1aekocentr1

1aekocentr2

1aekocentr3

1aekocentr4

1aekocentr6

1aekocentr5

1aekocentr7

1aekocentr8

1aekocentr9

1aekocentr10

1aekocentr11

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2