Володимир Ширма поспілкувався з жителями Пулинського району

1ppr13У селищі Пулини 20 вересня Володимир Ширма провів черговий виїзний прийом громадян. Разом із головою Пулинської районної ради Анатолієм Липком та головою райдержадміністрації Віктором Байдою голова обласної ради прийняв та розглянув звернення усіх жителів району, які звернулись цього дня до посадовців.

Чимало питань на прийомі стосувались надання матеріальної допомоги на лікування, проведення дороговартісних обстежень та операцій. Житель села Ясна Поляна звернувся з проханням допомогти  у придбанні будинку, так як його будинок не підлягає ремонту після пожежі, яка відбулась на початку року.

Головний лікар Пулинського районного центру ПМСД Григорій Безпалюх звернувся до Володимира Ширми та районного керівництва з проханням зберегти і підтримати установу, а також допомогти фінансово провести реконструкцію приміщення школи під амбулаторію сімейної медицини у селі Ялинівка.

Деякі питання були вирішені безпосередньо на місці керівниками району, решту  - голова облради взяв під особистий контроль.

Під час перебування у Пулинах Володимир Ширма оглянув нещодавно відремонтовану та утеплену районну поліклініку та центр селища, де наразі проводяться роботи з благоустрою.

1ppr1
1appr2
1appr3

1appr4
1appr5

1appr6

1appr7
1appr8
1appr10

1appr12
1appr11
1appr9Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2