Житомирська область святкує свій 80-річний ювілей

1aoblast2З нагоди 80-ої річниці від дня утворення Житомирської області 22 вересня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбулося святкове зібрання. 

У заході взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма, голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич, народні депутати України Володимир Арешонков, Олександр Ревега Борислав Розенблат,  керівництво районів та ОТГ, депутати обласної, районних, міських , сільських та селищних рад, представники громадських організацій.

Володимир Ширма від себе особисто та  від депутатського корпусу привітав жителів області зі святом: «За ці роки жителям Поліського краю довелося багато чого пережити. У нас були злети і падіння, радісні і сумні події, та все це не зруйнувало найбільші людські цінності жителів Житомирщини: їхню щирість, привітність, людяність і працьовитість».

Також голова обласної ради озвучив вітальну адресу, яка надійшла від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія для жителів області. Спікер парламенту побажав усім нам ще міцніше відчути свою причетність до долі рідного краю, глибше пізнати його істрію, спільно творити сьогодення і майбуття.

До свята було виготовлено 23 кришталеві мальви для 23 районів нашої області. Ці мальви були вручені кращим представникам районів, серед яких були науковці, підприємці, освітяни, медики, спортсмени.

Учасники святкового зібрання мали можливість переглянути відеопрезентації про Житомирщину та кожен її район, дізнатись щось нове, невідоме, цікаве про свій рідний край, місто чи село і поринути в чудову атмосферу свята завдяки нашим кращим колективам.

1aoblast1

1aoblast2

1aoblast3

1aoblast4

1aoblast5

1aoblast6

1aoblast7

1aoblast8

1aoblast9

1aoblast10

1aoblast11

1aoblast12

1aoblast13

1aoblast14

1aoblast15

1aoblast16

1aoblast17

Прес-служба обласної ради

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2