Чим запам’ятався цей рік Володимиру Ширмі, Сергію Крамаренку та Максиму Вілівчуку

1arik13Під час прес-конференції 28 вересня журналісти попросили очільників обласної ради назвати  найголовніші особисто для них здобутки за рік роботи на посадах.

Володимир Ширма: Як я раніше говорив, для мене зажди була в пріоритеті консолідація депутатського корпусу. Вважаю, що це мені вдалось. Під час прийняття важливих для області рішень, питань соціально-економічного розвитку, відстоювання інтересів жителів наших громад, ми маємо завжди в сесійні залі переконливу більшість.

Сергій Крамаренко: Гордий тим, що нашому депутатському корпусу вдалось запустити процес визнання бійців – добровольців учасниками АТО. Зазначу, що вже перші добровольці отримали посвідчення.  Хоч це визнання і локального характеру, але  дозволяє хлопцям бути учасниками програм, які діють в нашій області.

Максим Вілівчук: Це взагалі мій перший рік праці в органах місцевого самоврядування. Мені особисто найбільше гріє душу усвідомлення того, що  думка людей щодо  принципів роботи обласної ради змінюються в якісно кращу сторону.  І я радий, що став учасником цього процесу.

 Прес-служба обласної ради 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2