Головний лікар медичної комунальної установи обласної ради отримала Всеукраїнську відзнаку

1aanagorida1Головний лікар комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради Валентина Дімова отримала Всеукраїнську відзнаку «Головний лікар року - 2017».

У м. Києві 5 жовтня відбувся спеціалізований захід для головних лікарів та керівників закладів охорони здоров’я України - "День головного лікаря – 2017". І у ході урочистої частини вже традиційно проводилась церемонія нагородження Всеукраїнською відзнакою «Головний лікар року», якою й було відзначено головного лікаря комунальної установи.

Зазначений захід, який започаткований минулого року задля визнання та відзнаки досягнень найвидатніших головних лікарів України, проходив у ході 26-ої Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я» за організації ДП «Прем’єр Експо»та підтримки Всеукраїнської асоціації головних лікарів.

Минулого року, першим на Житомирщині таку відзнаку отримав головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру обласної ради Віталій Дідик.

Довідково. Житомирський обласний медичний консультативно-дiагностичний центр створений у 1991 році відповідно до рішення виконкому обласної ради. На сьогодні заклад функціонує як комунальна установа «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради. У січні 2016 року заклад отримав сертифікат на систему управління якістю, що підтверджує відповідність центру найвищим стандартам якості. У вересні 2016 року закладу в черговий раз підтверджено вищу акредитаційну категорію МОЗ України.

У закладі працює високопрофесійний колектив — 62 лiкарі, з них — два заслужені лікарі України, 2 кандидати медичних наук, 6 обласних позаштатних спеціалістів та головний терапевт УОЗ, 47 лiкарів — спеціалісти з вищою кваліфікаційною категорією. За один день центр в середньому відвідує 460 хворих, проводиться 1550 діагностичних обстежень, з них — 870 лабораторних досліджень.

1aanagorida1

1aanagorida2

Прес-служба обласної ради,
за матеріалами прес-центру
управління охорони здоров’я ОДА

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2