Затверджено графік постійних комісій – депутати розпочнуть працювати у профільних комісіях 23 жовтня

1aagrafГолова обласної ради Володимир Ширма 9 жовтня погодив графік засідань постійних комісій. Отже у ході підготовки до 13-ї сесії обласної ради депутати працюватимуть у профільних комісіях з 23 по 30 жовтня.

На розгляд постійних комісій вносяться питання внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік; внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області; внесення змін у Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області  на 2016-2020 роки тощо.

Також депутати опрацюють низку програм, зокрема, Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції,внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2017 році; програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки; регіональну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки тощо.

З-поміж іншого депутати розглянуть клопотання Державної служби геології та надр України, питання утворення орнітологічного заказника місцевого значення «Кримоцькі ставки» та інші питання відповідно до повноважень постійних комісій.

Засідання президії, на якій буде узгоджено перелік питань на сесію обласної ради, відбудеться 30 жовтня о 14.00 у прес-центрі обласної ради.

Детальніше про графік - у рубриці «Графік засідань постійних комісій».

Нагадаємо, що 13-а сесія обласної ради сьомого скликання відбудеться 2 листопада.

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2