Депутати обласної ради погодили розподіл субвенцій та використання коштів військовим комісаріатом

1aabudz1Депутати обласної ради 11 жовтня провели засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності, під час якого розглянули три питання порядку денного.

На початку засідання голова обласної ради Володимир Ширма привітав голову фракції в обласній раді «Народна партія» Миколу Рудченко з днем народження і побажав йому міцного здоров’я, невичерпної енергії та реалізації задуманих планів.

Далі в.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч поінформував депутатів про надходження в область двох видів субвенції, які необхідно розподілити між місцевими бюджетами.

«З державного бюджету надійшло більше 5,6 млн грн субвенції на виплату компенсації за житло для сімей загиблих військовослужбовців та учасників АТО, які отримали інвалідність. Ці кошти передбачені для 8-ми сімей загиблих АТОВців з м.Житомира, м. Новоград-Волинського, м. Малина та Баранівського і Новоград-Волинського районів. Також надійшла медична субвенція на суму понад 17,7 млн грн, половина з якої буде спрямована на заробітну плату медичним працівникам. Незабаром має надійти ще стабілізаційна дотація на суму 87 млн грн і питання виплати зарплати по обласних установах  буде закрито», - поінформував головний фінансист області.

Також депутати погодили обласному військовому комісаріату використання залишків коштів, передбачених Програмою  матеріально-технічного забезпечення військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріплених за Житомирською облдержадміністрацією, та Житомирського обласного військового комісаріату на 2017 рік, на суму 134 тис. грн для проведення ремонтних та будівельних робіт.

Ще одне питання, яке порушили депутати – стан використання бюджетних коштів в районах та ОТГ. Депутати наголошують на тому, що на рахунках місцевих бюджетів знаходяться по кілька мільйонів гривень, і в кожному районі чи громаді є проблеми, які можна вирішити за ці кошти, але водночас на місцевих рівнях ці можливості не використовують, і не спрямовують гроші на власний розвиток. Депутати висловили пропозицію – вивчити це питання і внести його на наступне засідання профільної комісії для детального розгляду та опрацювання.

1aabudz1

1aabudz2

1aabudz3

1aabudz4

1aabudz5

1aabudz6

1aabudz7

1aabudz8

1aabudz9

1aabudz16

1aabudz10

1aabudz11

1aabudz12

1aabudz13

1aabudz14

1aabudz15

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2