Голова обласної ради на Овруччині поспілкувався з колегами із районів

1aaruz14Про окремі питання діяльності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації, об’єднання територіальних громад спілкувався голова обласної ради Володимир Ширма з головами районних рад на виїзній нараді у м. Овруч 11 жовтня.

Володимир Ширма зазначив, що добровільний процес об’єднання територіальних громад триватиме  лише до кінця 2018 року.  «Тому вже зараз маємо думати про подальшу долю районних рад, зокрема, про те, як має відбуватися процес передачі повноважень».

Також голова облради звернув увагу керівництва районів на те, що депутатам обласної ради виділені кошти  з обласного бюджету на виконання ними депутатських повноважень. «Кошти депутатам виділені не маленькі, тому не втрачайте можливості залучити додатковий фінансовий ресурс до себе у район», - сказав Володимир Ширма під час спілкування з колегами.

В ході наради керівники органів місцевого самоврядування Житомирщини мали змогу не лише поспілкуватись на теми загальнодержавного значення, а й побачити як  і чим живе Овруцький край.

Зокрема, учасники наради відвідали Елеватор ТОВ «Порттрансбуд», який знаходиться на землях Гладковицької сільської ради. На даному підприємстві працевлаштовані 83 особи.  Елеватор працює цілодобово та має змогу приймати та переробляти понад 3000 тонн зерна на добу. Як зазаничило керівництво підприємства, у подальшому планується  будівництво цеху з виробництва комбікормів потужністю 10 т/год для забезпечення регіону якісними кормами для тваринництва.

Також всі бажаючі мали змогу ознайомитись з роботою ПАТ «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат», який є основним постачальником сировини для виробництва феросплавів, вогнетривів та динасів в Україні.

Особливе враження на учасників делегації справили відвідини Овруцької малої академії народних мистецтв та ремесел і екскурсія до Свято-Василівського собору.  Це діючий православний храм у місті Овруч, що являє собою цінну археологічну, історичну та архітектурну пам'ятку району з понад тисячолітньою історією.

1aaruz2
1aaruz3
1aaruz4
1aaruz7
1aaruz10
1aaruz20

1aaruz17
1aaruz18
1aaruz14
1aaruz12
1aaruz1Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2