На черговій сесії обласної ради відбудеться виставка портретів захисників України

1aahud1За ініціативи заступника голови обласної ради Максима Вілівчука в Житомирі триває проект «Сучасний захисник України», і одна із перших виставок живописних і графічних творів буде представлена в обласній раді 2 листопада.

Проект складається з трьох етапів. Робота над першою його частиною тривала близько трьох місяців, впродовж яких житомирські художники писали портрети захисників Житомирщини та події, пов’язані з антитерористичною операцією в Україні.

«Цим проектом, який увіковічує історичні факти сьогодення і участь наших земляків у сучасній війні, ми віддаємо шану захисникам нашої країни. Ми  зображуємо героїзм, силу і мужність людей. Культура є справжнім носієм історичних подій в державі», - наголосив Максим Вілівчук.

Нагадаємо, проект стартував 1 червня і тривав до 31 серпня. У проекті беруть участь три художника: Василь Кондратюк, Валентин Войтенко та Валерій Радецький, які для написання портретів співпрацювали з військовими бригадами Житомирщини.

Реалізація проекту відбувається за рахунок депутатських коштів. У подальшому виставку робіт презентуватимуть у закладах міста та області.

1aahud1

1aahud2

1aahud3

1aahud4

1aahud5

1aahud6

1aahud7

1aahud8

1aahud9

1aahud10

1aahud11

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2