Постійна комісія погодила розширення меж Коростишева та обговорила проблему масового всихання лісів

1aakomagro1Більше 20 питань порядку денного опрацювали депутати 26 жовтня під час засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, яке відбулося за участі заступника голови обласної ради Максима Вілівчука.

 Зокрема, депутати опрацювали питання щодо здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів. Зокрема, профільну комісію поінформували, що наразі на території державних лісогосподарських підприємств більше 40 тис га соснових лісів всихають унаслідок ураження їх шкідником. Найбільш ефективним засобом боротьби з короїдом, на думку лісівників, є вирубка, але наразі діє постанова Кабміну, яка забороняє вирубувати ліс у «період тиші», а саме, з 1 квітня до 15 червня. Але саме в цей період відбувається розмноження шкідника, наголошують фахівці, та просять депутатів, аби вони звернулися до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання даного питання, зокрема, внесення змін до відповідних нормативно-правових актів.

Також постійна комісія розглянула проект рішення про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж міста Коростишева. У зв’язку з тим, що багато території, на якій розташовані існуюча житлова забудова, промислові і комунально-складські підприємства, знаходяться вже за межами міста, місцевою владою Коростишева було прийнято рішення про розширення кордонів міста. Але для цього потрібно погодження обласної ради та Верховної Ради України.  

Профільна комісія погодила і звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України про невідкладне врегулювання питання щодо забезпечення збереження, охорони, утримання і використання полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень. У зверненні йдеться про те, що землі запасу, вкриті лісовою рослинністю, полезахисні смуги залишаються нічийним майном, так  як мають невизначений правовий статус і в результаті цього більшість таких лісів залишилась без реального догляду та охорони, що вкрай негативно позначається на їхньому стані.

З-поміж іншого депутати розглянули низку земельних питань та питання, що розглядаються на усіх профільних комісіях, зокрема, зміни до обласного бюджету на 2017 рік.

1aakomagro1

1aakomagro2

1aakomagro3

1aakomagro4

1aakomagro5

1aakomagro6

1aakomagro7

1aakomagro8

1aakomagro9

1aakomagro10

1aakomagro11

1aakomagro12

1aakomagro13

1aakomagro14

 

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2