Президія узгодила перелік питань, що вносить на чергову 13-у сесію обласної ради

1aaprezidia1Президія обласної ради 31 жовтня узгодила порядок денний чергової 13-ї сесії обласної ради. На розгляд депутатського корпусу вносяться 94 питання.

Як зазначив голова обласної ради Володимир Ширма, на сесію вносяться питання, які вчасно оприлюднені на офіційному сайті та розглянуті і узгоджені профільними комісіями, а також додаткові питання, що потребують невідкладного розгляду та вирішення.

Депутати прийматимуть рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік та до галузевих регіональних програм. Також працюватимуть над питаннями комунальної власності, серед яких й кадрові, зокрема, призначення керівників комунальних закладів, та земельні питання, а саме, встановлення орендної плати, розгляд звернень Держгеонадр України щодо продажу на аукціоні спеціальних дозволів на користування надрами, надання у користування мисливських угідь.

На сесії обласної ради планується прийняти низку звернень до центральних органів влади, зокрема, щодо законодавчого врегулювання права громадян України на володіння зброєю; фінансування підрозділів управління ДСНС області;  недостатності субвенції на виплату субсидій; здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів; порушення екологічного та водного законодавства у м. Бердичеві та Бердичевському районі; врегулювання цін на дизельне пальне тощо.

Нагадаємо, що чергова 13-а сесія обласної ради сьомого скликання розпочне працювати над порядком денним 2 листопада о 10 годині.

Варто зазначити, що цього разу на початку засідання сесії Гімн України виконуватиме дитячий хор із Черняхівської гімназії. Також у фойє відбудеться виставка живописних та графічних робіт «Сучасний захисник України».

1aaprezidia1

1aaprezidia2

1aaprezidia3

1aaprezidia4

1aaprezidia5

1aaprezidia6

1aaprezidia7

1aaprezidia8

1aaprezidia9

1aaprezidia10

1aaprezidia11

1aaprezidia13

1aaprezidia14

1aaprezidia15

1aaprezidia16

1aaprezidia17

1aaprezidia18

1aaprezidia12

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2