Північному регіональному управлінню Державної прикордонної служби – 15 років

1aakordon8Рівно 15 років тому 2 листопада 2002 року на базі підрозділів Північного-Західного та Східного напрямів Прикордонних військ України було створено Північний напрям Прикордонних військ України, який у подальшому було реорганізовано у Північне регіональне управління з центром у місті Житомирі.

Під охорону трьох прикордонних загонів регіонального управління - Чернігівського, Житомирського та Луцького - взято ділянку державного кордону загальною протяжністю 1358,6 км.

Відзначити цю важливу дату в історії прикордонної служби військовослужбовці зібрались на урочистості у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера 3 листопада.

Привітати прикордонників прийшли заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, депутат обласної ради Юрій Бовсунівський, представники духовенства.

На урочистостях також був присутній командир Північного регіонального управління у 2011-2014 роках  генерал-майор Ігор Токовий, інші представники керівництва минулих років, які увійшли в історію його створення та становлення управління, ветерани Прикордонних військ та Державної прикордонної служби України, що присвятили своє життя охороні Державного кордону,

На початку урочистих зборів присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників країни та борців за волю і незалежність держави. Після чого розпочалась урочиста частина, під час якої  командир управління генерал-майор Валерій Курніков  вручив  державні нагороди, пам’ятні медалі. Присутні мали змогу подивитись документальний фільм про становлення та життя Північного регіонального управління Державної прикордонної служби.

Максим Вілівчук привітав військовослужбовців від імені усього депутатського корпусу обласної ради та подякував за таку непросту та нелегку роботу. «Дякую вам за ту службу, яку ви несете на наших північних кордонах, дякую за те, що ви захищали і захищаєте східні рубежі України. Ми гордимося вами».

Варто зазначити, що впродовж цих 15 років понад 220 мільйонів людей перетнули пункти пропуску  Північного регіонального управління.

1aakordon1
1aakordon2
1aakordon3
1aakordon4
1aakordon5
1aakordon6
1aakordon7
1aakordon9
1aakordon10
1aakordon11
1aakordon12
1aakordon13
1aakordon14

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2