Сергій Крамаренко привітав учасників щорічної міжнародної українсько-польської конференції

1aaapu6Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко привітав учасників міжнародної конференції «Польща-Україна»: спільні шляхи свободи», яка розпочала свою роботу 7 листопада у Житомирському державному університеті ім. Івана Франка.

Ця конференція є  традиційною  та проходить у Житомирі вже четвертий рік поспіль. Її цьогорічною тематикою є "Балто-Чорноморський союз Міжмор’я : ретроспектива та перспектива".

Організаторами  конференції є Міністерство зовнішніх справ Республіки Польща, Житомирська громадська організація «Союз польської шляхти», Фундація «Свобода та демократія», Інститут історії Національної академії наук України, Католицький університет Яна-Павла ІІ у Кракові, Житомирський державний університет імені Івана Франка та Академія «Ігнатіанум» (Республіка Польща).

Вітаючи учасників конференції Сергій Крамаренко, зазначив, що даний захід є вкрай важливим для нашої області та країни в цілому. « У нас із сусідньою Польщею тісний і напрочуд  міцний культурний та історичний зв’язок, що поєднує наші народи.  Особисто для мене велике значення має той факт, що саме республіка Польща першою у світі визнала незалежність України», -  сказав під час виступу посадовець.

В ході конференції заплановано низку пленарних дискусій та наукових секцій, в яких працюватимуть науковці з різних вищих навчальних закладів України та Польщі.

1aaapu2
1aaapu5
1aaapu4
1aaapu3
1aaapu7

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2