Житомирська обласна організація УТОГ відзначила 80-річчя створення

1aaautog3У Житомирі 7 листопада урочисто відсвяткували 80-річчя створення Житомирської обласної організації УТОГ. У будинку культури обласного товариства до ювілею було розгорнуто виставку творчих робіт учнів спеціалізованих шкіл та інтернатів Житомирщини, де навчаються діти із вадами слуху, а також презентовано продукцію учбово-виробничого підприємства.

Представників обласної організації привітали голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, голова центральної президії УТОГ Ірина Чепчина, начальник управління сім’ї молоді та спорту Світлана Гресь та ін.

Володимир Ширма привітав усіх присутніх зі святом: «Я пишаюсь усіма вами, вашими здобутками. Ви показуєте приклад усім здоровим людям, які можуть чути цей світ, всі його тони та напівтони, як потрібно жити, як використовувати шанси, які дає життя, як потрібно любити Батьківщину, як потрібно цінувати життя. Ви своєю працею прославляєте не лише Житомир, область, а й Україну на спортивні арені, на мистецькій сцені». Голова обласної ради нагадав присутнім про перемоги наших волейболістів на змаганнях у Турції, країнах Східної та Західної Європи.

 З нагоди ювілею гості вручили почесні грамоти та подяки. Завершилися урочистості святковим концертом.

Довідково: Українське товариство глухих (УТОГ)створено у 1933 році. Метою його діяльності є організаційне об'єднання громадян з вадами слуху, захист їхніх інтересів та забезпечення інтеграції у навколишнє середовище.

На сьогодні до складу УТОГ входять 24 обласні а також понад 130 територіальних організацій, що загалом об'єднують понад 50 тисяч громадян України з порушенням слуху.

1aaautog1
1aaautog2
1aaautog4
1aaautog5
1aaautog7
1aaautog8


1aaautog9

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2