Володимир Ширма представив колективам комунальних закладів нових керівників

1aalikar1Голова обласної ради Володимир Ширма 8 листопада представив колективам двох комунальних закладів нових керівників, яких було призначено на черговій сесії обласної ради.

Зокрема, за результатами конкурсів та рішень сесії обласної ради з 8 листопада комунальну установу «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» очолюватиме Юрій Довгополий, а Житомирський обласний онкологічний диспансер – Ігор Сабадаш.

Представляючи майже тисячному колективу дитячої лікарні нового головного лікаря Юрія Довгополого, голова обласної ради подякував медикам та вже колишньому керівнику закладу Віктору Марченку за всі напрацювання, що були зроблені впродовж 33-річного перебування його на посаді головного лікаря.

«Хочу подякувати усім вам за той високий рівень, на якому зараз знаходиться дитяча лікарня, за те, що ви фахово і професійно робите для маленьких пацієнтів – допомагаєте їм одужати, рятуєте їхні життя. Сподіваюсь, що новий керівник разом із вашою професійною командою зробить ще більше  для лікарні, та, відповідно, для дітей та їхніх батьків. Своєю чергою, депутати обласної ради цієї каденції визначили для себе основний пріоритет – це медицина, тому будемо усіляко підтримувати та спрямовувати кошти на розвиток медичних комунальних закладів», - сказав Володимир Ширма.

Під час представлення колективу обласного онкологічного диспансеру Ігоря Сабадаша, голова обласної ради зазначив, що новопризначеному керівнику цього закладу є над чим працювати.

«Онкологічний диспансер – це наша біль, і ми, як депутати, маємо розпочати посилено його фінансувати, аби покращити і умови перебування та лікування хворих, і умови для медичного персоналу, поступово закупляти необхідне сучасне медичне обладнання. І перші кроки вже почали робити. На попередніх сесіях було виділено майже 4,5 млн грн на придбання необхідного обладнання та проведення ремонтних робіт у приміщенні онкодиспансеру. Ми всі маємо зробити все від нас можливе, аби онкодиспансер став потужним і модернізованим медичним закладом», - звернувся до медиків Володимир Ширма і подякував Михайлу Гулі за його 26-річну сумлінну працю на посаді головного лікаря.

Варто зазначити, що разом з Володимиром Ширми участь у представленні нових головних лікарів взяли й депутати обласної ради Віктор Мельник, Степан Нусбаум, Руслан Павлюк, Анатолій Подік, Андрій Руденький, Григорій Сташенко.

1aalikar1

1aalikar2

1aalikar3

1aalikar4

1aalikar5

1aalikar6

1aalikar7

1aalikar8

1aalikar9

1aalikar10

1aalikar11

1aalikar12

1aalikar13

1aalikar14

1aalikar15

1aalikar16

1aalikar17

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2