Житомирський інститут медсестринства отримав нове дихання

1aamed1Вагома подія сталася у житті вищого навчального закладу «Житомирський інститут медсестринства». Рішенням сесії обласної ради заклад реорганізовано в комунальний вищий навчальний заклад нового типу - «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради. З цієї нагоди у навчальному закладі 16 листопада відбулась урочиста церемонія, у якій взяли участь голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Як зазначив ректор закладу Віктор Шатило, завдяки реорганізації розширюється поле діяльності навчального закладу і відкривається перспектива відкриття нових спеціальностей.

«Це фізична терапія, ерготерапія, громадське здоров’я, лабораторна діагностика. Ми будемо отримувати ліцензії на підготовку фахівців за цими спеціальностями, які необхідні в умовах реформування медицини. Також зможемо відкрити ліцензію на післядипломну підготовку лікарів, а у подальшому й готувати лікарів», - наголосив керівник навчального закладу.

Передусім керівники області ознайомилися з організацією освітнього процесу в інституті та його матеріально-технічною базою, а також поспілкувалися зі студентами та викладачами.

Під час урочистої частини заходу Володимир Ширма привітав педагогічний та студентський колективи з підвищенням рівня і статусу навчального закладу.

«Наш навчальний заклад – це престиж міста і всієї області. Рік за роком, день за днем заклад розбудовувався, зміцнювався, зростав і набував авторитет. Реорганізація – це правильний крок, який дасть новий поштовх у розвитку навчального закладу, дасть можливість більш якісно готувати спеціалістів, які користуються попитом на ринку праці, що є не маловажним. Будемо працювати, щоб покращити матеріально-технічну базу, статус закладу цього потребує. Наразі є проблеми і термосанації, і гуртожитку. Є над чим працювати, і будемо поступово ці проблеми вирішувати», - сказав очільник депутатського корпусу.

Найкращі працівники закладу отримали Подяки обласної ради. Також голова обласної ради Володимир Ширма вручив ректору інституту сертифікат на 500 тис. грн на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

1aamed2

1aamed3

1aamed4

1aamed5

1aamed6

1aamed7

1aamed8

1aamed9

1aamed10

1aamed11

1aamed13

1aamed14

1aamed16

1aamed17

1aamed18

1aamed20

1aamed19

1aamed21

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2