Володимир Ширма привітав молодь агроуніверситету з Міжнародним днем студента

1aagrostud1Голова обласної ради Володимир Ширма 17 листопада зустрівся з молоддю та викладачами Житомирського національного агроекологічного університету та привітав їх з  Міжнародним днем студента.

Очільник депутатського корпусу відзначив активну життєву позицію сучасної молоді та їхню невтомну енергію.

«Студентство – це завжди цвіт нації, її надія та опора. Саме за вами, за молодими спеціалістами агроуніверситету, майбутнє аграрної галузі області. Для держави наразі одним із головних пріоритетів є сільське господарство. Для того, щоб зберегти село, для створення нових робочих місць наступного року державою на підтримку фермерства в бюджеті буде передбачено 4 млрд грн. Це відкриває можливості для працевлаштування молодих спеціалістів, які вкрай необхідні аграрній галузі. Аби заохотити молодь області повертатися у нашу сільську місцевість і працювати там, затверджена обласна програма «Власний дім», завдяки якої молоді сім’ї можуть отримати безвідсотковий кредит на придбання житла. Хочу побажати вам завжди бути креативними, наполегливими та активними, і тоді ви зможете досягнути будь-якої вершини. Саме вам визначати соціальні, економічні та інтелектуальні пріоритети розвитку нашої області ідержави в цілому», - звернувся голова обласної ради до студентів.

Під час зустрічі Володимир Ширма розповів студентам про роботу обласної ради, депутатського корпусу, поділився своїми думками щодо децентралізації, освітньої та медичної реформи, відповів на запитання студентства.

З нагоди свята найкращим викладачам та студентам голова обласної ради вручив Подяки. 

1aagrostud1

1aagrostud2

1aagrostud3

1aagrostud4

1aagrostud5

1aagrostud6

1aagrostud7

1aagrostud8

1aagrostud9

1aagrostud10

1aagrostud11

1aagrostud12

1aagrostud13

1aagrostud14

1aagrostud15

1aagrostud16

1aagrostud17

1aagrostud18

1aagrostud19

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2