Сергій Крамаренко привітав жителів Стовпинки з днем села

1aacelo1У Стовпинках, що в Олевському районі, 21 листопада місцеві жителі та гості відзначили день села, яке засновано 1845 року. Привітав селян зі святом перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

 Він зазначив, що село Стовпинка - красиве і квітуче, але справжньою його окрасою є люди.

«Жителі села - скромні і працьовиті, вони не звикли до слави, але їхня щоденна праця, життя - то джерело людської мудрості і самовідданості. Мені дуже приємно було долучитися до проведення свята. Відчуваєш себе членом великої і дружньої родини, в якій уміють добре працювати і гарно відпочивати, в якій шанують народні традиції і за добро платять добром», - сказав Сергій Крамаренко і побажав жителям Стовпинки здоров’я та родинного добробуту.

Довідково. Через Стовпинку 5 листопада 1921 року під час Листопадового рейду проходила головна команда Волинської групи Армії Української Народної Республіки під командуванням Юрія Тютюнника. Також у селі Стовпинка у 1937 році народився відомий український диригент, композитор, аранжувальник, хормейстер, Заслужений артист України Валентин Талах.

1aacelo1

1aacelo2

1aacelo3

1aacelo4

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2