На Житомирщині у грудні проведуть «правовий» тиждень, а у 2018 році - проект «Я маю право!»

1aapravo1В обласній раді 29 листопада на засіданні обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення під головуванням першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка та начальника Головного територіального управління  юстиції області Олександра Грабара підбито підсумки роботи  та окреслено подальші напрями діяльності ради.

Розпочинаючи роботу, Сергій Крамаренко наголосив на необхідності підвищення рівня правового виховання та правової освіти молодого покоління.

«Актуальним залишається питання підвищення рівня правової культури населення в цілому, і зокрема молодого покоління. Наразі на жаль нагальним є проблема зростання правопорушень серед молоді. Тому серед основних завдань роботи ради – навчити дитину приймати свідомі рішення в інтересах власного майбутнього, підвищувати правову обізнаність молоді для профілактики та запобігання негативним проявам, а також надавати їм якісну правову допомогу», - зазначив перший заступник голови обласної ради.

Члени міжвідомчої ради обговорили роботу районних та міських міжвідомчих координаційно-методичних рад, роботу центрів безоплатної правової допомоги, проведення в області Всеукраїнського тижня права та реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Зокрема, з 4 по 10 грудня в області з метою поширення правових знань традиційно буде проводитися Всеукраїнський тиждень права, у рамках якого відбуватимуться «круглі столи», у навчальних закладах області пройде Всеукраїнський урок прав людини, заплановано проведення навчань та тематичних заходів, профілактичних рейдів у місцях відпочинку молоді, проведення зустрічей із засудженими в установах виконання покарань тощо.

Також наступний 2018 рік указом Президента України оголошено Роком реалізації правопросвітницього проекту «Я маю права!». Проектом передбачено інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами права у відповідних сферах через засоби масової інформації, шляхом запровадження телефонних "гарячих ліній", організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, а також виготовлення інформаційно - роз’яснювальних матеріалів. Зокрема, на регіональних телеканалах повинні бути створені відповідні «правові» програми.

1aapravo1

1aapravo2

1aapravo3

1aapravo4

1aapravo5

1aapravo6

1aapravo7

1aapravo8

1aapravo9

1aapravo10

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2