У лікарні ім. О.Ф. Гербачевського запрацював оновлений блок інтенсивної терапії

1aablok2В обласній клінічній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського 30 листопада відкрито оновлений блок інтенсивної терапії відділення нефрології.

На ремонт блоку та придбання обладнання і меблів витрачено майже 550 тис. грн, з яких 250 тис. грн – це кошти обласного бюджету, решту суми надали спонсори. У блоці інтенсивної терапії, який розрахований на 6 ліжок, лікуватимуться пацієнти з патологією нирок.

Як зазначив головний лікар комунальної установи обласної ради Богдан Леськів, для медичного закладу такого рівня, як лікарня ім. О.Ф.Гербачевського, за європейськими стандартами необхідно, щоб 30% усього ліжкового фонду становили блоки інтенсивної терапії.

«За останні два роки це вже третій блок інтенсивної терапії, який відкривається в лікарні. У наступні 2-2,5 роки плануємо відкрити ще 6 блоків, аби дотриматися європейських стандартів. Хоча в лікарні кількість блоків збільшилась майже вдвічі, але це лише 10% від усього ліжкового фонду. Сподіваюсь, що в наступні роки ми зможемо збільшити до 30% інтенсивних ліжок. У цей блок закуплено сучасне обладнання – ми відмовились від звичайних крапельниць і встановили прилади - інфузомати, які точно розраховують, скільки лікарського засобу і в який час його потрібно ввести пацієнту», - поінформував головний лікар і додав, що у блоці працюють 5 лікарів, які цілодобово спостерігатимуть за пацієнтами.

Нагадаємо, що декілька відділень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф.Гербачевського отримали почесну відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

1aablok1

1aablok2

1aablok3

1aablok4

1aablok5

1aablok6

1aablok7

1aablok8

1aablok10

1aablok9

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2