У Житомирі за підтримки голови обласної ради пройде обласний турнір з волейболу

1aaturvolЗа підтримки голови обласної ради Володимира Ширми, який є й головою обласної федерації волейболу, у Житомирі 8-9 грудня відбудеться відкритий обласний турнір з волейболу до дня місцевого самоврядування серед чоловічих команд.

Головною «родзинкою» змагань стане участь волейбольних команд одразу трьох ліг України – першолігові місцеві «Житичі», вищолігові «Олюртранс» (Луцьк) та «Новатор-2» (Хмельницький), а також суперліговий «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів). Протягом двох днів вони зіграють одне із одним за коловою системою.

Варто нагадати, що обласна волейбольна команда «Житичі» брала участь у  представницькому турнирі у м.Чернівцях, де стали переможцями змагань. Після цього «Житичі» вдало стартували у чемпіонаті першої ліги, здобувши дві «сухі» перемоги. На відкритому турнірі у Житомирі «Житичі»  спробують вибороти перемогу у елітного дивізіону.

Запрошуємо 8-9 грудня повболівати за житомирську команду «Житичі» та подивитися на волейбольні баталії, які проходитимуть у спортивному комплексі «Динамо». Головний суддя – Сергій Гулька з м. Тернопіль.

Офіційне відкриття відбудеться 8 грудня о 15 годині. Початок змагань – о 16.00.

1aaturvol

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2