Володимир Ширма привітав військових з Днем Збройних сил України

1aarmiasv1Цьогоріч Україна відзначає 26-ту річницю Дня Збройних сил України. Це свято тих, на кого покладена священна місія – боронити рідну землю та забезпечувати мирне життя свого народу.

 З нагоди свята у Житомирі 5 грудня вітали військовослужбовців частин та підрозділів, що дислокуються на Житомирщині. Долучилися до привітань і голова обласної ради Володимир Ширма і голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Сьогодні ми відзначаємо 26-річницю нашої армії, але її справжній розвиток і становлення відбулося впродовж останіх 3-4 років, у період російської агресії, коли кожен працівник, пенсіонер, службовець, навіть учні, допомагали розбудові української армії. І за ці роки з напівзруйнованої, напівзнищеної армії відродилися боєздатні, професійні, сучасні збройні сили. Військовослужбовці мають сьогодні найкращу довіру і найвищий рейтинг серед населення. Ми гордимося нашими героями, ми шануємо пам'ять тих, хто віддав життя за українців. Органи місцевого самоврядування будуть робити все, аби ті частини, що знаходяться на території області, відчували максимальну допомогу від депутатів всіх рівнів. Громада Житомирщини завжди була, є і буде вірним і надійним плечем українського солдата», - сказав Володимир Ширма і подякував військовим за їхній патріотизм та побажав, щоб солдати якнайшвидше повернулися додому.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України голова обласної ради нагородив Грамотами обласної ради і грошовими преміями військовослужбовців командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України  Володимира Сікана, Олександра Шкляренка та Олександра Веремієнка, а також військовослужбовця військової частини А 3516 Олександра Єфімова та військовослужбовця військової частини А 3204 Валерія Погорельцева.

1aarmiasv1

1aarmiasv2

1aarmiasv3

1aarmiasv4

1aarmiasv5

1aarmiasv6

1aarmiasv7

1aarmiasv8

1aarmiasv9

1aarmiasv10

1aarmiasv11

1aarmiasv12

1aarmiasv13

1aarmiasv14

1aarmiasv15

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2