Вітання голови обласної ради Володимира Ширми з Днем місцевого самоврядування

1aadmsШановні земляки, депутати, працівники

та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Для мене особисто, як для вашого колеги, 7 грудня – день визнання та поваги до людей, які не бояться змін, які вміють долати труднощі та готові на кардинальні зміни.

Сьогодні реформа місцевого самоврядування дається вкрай нелегко і не так швидко, як цього усім нам хотілося б. На цей процес впливає кілька чинників, серед яких економічний та, звісно, війна. Тому люди, які не побоялися взяти на себе відповідальність,  і гуртують навколо креативних і перспективних ідей однодумців, для мене – справжні творці новітньої історії, люди, які виведуть країну із кризового стану.

У день професійного свята окремо хочу подякувати нашим захисникам, воїнам АТО, яким довіряють громади, і яких обирають на відповідальні посади та делегують їм право представляти свої інтереси. Безстрашні наші солдати, загартовані війною, на мирній території доводять, що не можуть сидіти без діла і їхня активна громадянська позиція заслуговує на окремі слова вдячності.

У День місцевого самоврядування хочу привітати кожного із нас, адже це універсальне свято усіх, хто живе, працює і вболіває за рідний край. Маю велику надію, що усі наші починання увінчаються успіхом, що новостворені громади та ті, які утворяться згодом, дійсно стануть повноправними та самостійними у своїх діях та рішеннях, і усі ми будемо жити так, як того гідні. Здоров’я нам усім, витримки, наснаги та ніколи не падати духом, адже усе у наших руках.

З повагою

голова Житомирської обласної ради

Володимир Ширма

 

1aadms

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2