Сергій Крамаренко: Пожежно-прикладний спорт - це той вид спорту, який підвищує боєздатність пожежників

1aacport1Перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко 12 грудня взяв участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці створення пожежно-прикладного спорту в Україні. У заході також взяли участь перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький та заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький. 

«Пожежно-прикладний спорт - це саме той вид спорту, що дозволяє регулярно підвищувати боєздатність бійців Служби порятунку України. Усі знання і уміння активно застосовуються під час ліквідації  надзвичайних ситуацій і подій», - наголосив Сергій Крамаренко та вручив відзнаки Житомирської обласної ради ветеранам пожежно-прикладного спорту.

Варто зазначити, що збірна України, яка захищала честь держави на міжнародній арені, не раз ставала призером чемпіонатів Європи і навіть світу у цьому виді спорту.

Довідково: Пожежно-прикладний спорт, який визнаний в країні неолімпійським видом спорту, включає такі дисципліни (вправи): подолання 100-метрової смуги з перешкодами; підіймання по штурмовій драбині; підіймання по висувній драбині; двоборство (поєднання перших двох дисциплін); пожежна естафета (складається з 4-х різних етапів по 100 м кожний) та бойове розгортання. В Україні, у кожній області діють літні спортивні навчально-тренувальні комплекси з пожежно-прикладного спорту. А також 12 спеціалізованих спортивних навчально-тренувальних комплексів критого типу, на яких спортсмени відточують свою спортивну майстерність. Загалом, за час існування пожежно-прикладного спорту в Україні підготовлено: 8 заслужених майстрів спорту України; 37 майстрів спорту України міжнародного класу; близько 1000 майстрів спорту України, 21 заслужений тренер України.

1aacport1

1aacport2

1aacport3

1aacport4

1aacport5

1aacport6

1aacport7

1aacport8

1aacport9

1aacport10

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2