У день святого Миколая в Ємільчинському районі відкрито оновлені амбулаторію та відділення районної лікарні. ВІДЕО

1aaaamb20Оновлену та сучасну амбулаторію загальної практики-сімейної медицини  у селі Рихальське Ємільчинського району та приймально-діагностичне відділення Ємільчинської ЦРЛ 19 грудня відкрили голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Суслик  та депутат обласної ради Юрій Довгополий.

Під час зустрічі із медичним персоналом лікарні та амбулаторії  Володимир Ширма зазначив, що розвиток медичної галузі на Житомирщині є пріоритетом у роботі депутатської корпусу Житомирської обласної ради сьомого скликання.

«Сьогодні зусилля всіх рівнів влади спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та надання якісних медичних послуг населенню», - наголосив начальник управління  охорони здоров’я Микола Суслик.

Амбулаторію загальної практики -  сімейної медицини у селі Рихальське відкрили у новому місці. Депутати сільської ради своїм рішенням передали установі у користування другий поверх будівлі ради. Там за кошти обласного бюджету у сумі 250 тисяч гривень зроблено ремонт приміщення. За кошти районного бюджету та інших джерел закуплено необхідне обладнання.

 В ході спілкування із медиками Ємільчинщини Володимир Ширма звернув увагу на те, що амбулаторії загальної практики сімейної медицини – це майбутнє медицини на селі. «Сьогодні люди тут можуть отримати первинну допомогу та зробити початкові лабораторні та інші обстеження. Тому наше завдання – покращити матеріально-технічну базу і умови роботи лікарів, щоб надання медичних послуг в селі було на високому рівні».

У день свята святого Миколая голова обласної ради також відвідав дитяче відділення районної лікарні, де він привітав маленьких пацієнтів зі святом та подарував солодощі. Колективу лікарні Володимир Ширма подарував телевізор, а для амбулаторії – холодильник.


1aaaamb4
1aaaamb3
1aaaamb1
1aaaamb2


1aaaamb5
1aaaamb6
1aaaamb7
1aaaamb8
1aaaamb9
1aaaamb10
1aaaamb11
1aaaamb12
1aaaamb13
1aaaamb16
1aaaamb19
1aaaamb18

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2