Керівництво області зустрілось з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан

1aakazah1Голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Ігор Гундич 20 грудня провели офіційну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим.

У рамках зустрічі сторони обговорили питання поглиблення міжрегіонального співробітництва, залучення інвесторів з Республіки Казахстан в Житомирську область, можливості реалізації спільних проектів у різних галузях тощо.

Як зазначив посол Республіки Казахстан, на початку співпраці потрібно визначити 3-4 потужні перспективні проекти.

«Необхідно створити кілька бізнес-проектів в конкретних сферах діяльності, які матимуть чітку форму співпраці, бачення ринку збуту та рентабельність. Це може бути фармацевтична галузь, сфера ІТ-технологій, зокрема, на Житомирщині досить потужні програмісти, ІТ-фахівці. Ми готові до  більш тісної співпраці, адже за 1,5 роки роботи в Україні вже реалізовується більше 200 нових спільних підприємств», – зазначив Самат Ордабаєв.

Своєю чергою голова обласної ради Володимир Ширма наголосив на тому, що обласна рада, депутатський корпус буде усіляко сприяти і допомагати новим інвесторам, аби вони вкладали кошти в економіку Житомирщини і реалізовували цікаві бізнес-проекти.

Довідково. За 9 місяців 2017 року обсяг зовнішньої торгівлі з Казахстаном склав майже 3 млн дол США, що на 16% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року.  У  товарній структурі експорту основну частину займають котли, машини – 30% від загального експорту, молоко та молочні продукти, натуральний мед – 22%, папір і картон – 17%%. Імпортуються з Казахстану бавовна – 38% від загального імпорту, продукти неорганічної хімії – 24%, деревина і вироби з неї – 20% та палива мінеральні, нафта і продукти її перегонки – 15%.

1aakazah1

1aakazah2

1aakazah3

1aakazah4

1aakazah5

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2