Комунальне підприємство «Аптека Міжлікарняна» розширює аптечну мережу

1aaapteka1Комунальне підприємство «Аптека Міжлікарняна» продовжує розширювати аптечну мережу. Новий аптечний пункт відкрив 27 грудня перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко разом з керівником підприємства Аліною Уткіною в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Сергій Крамаренко зазначив, що комунальна аптека одна з небагатьох аптечних закладів, яка має власне виробництво ліків і в планах обласної ради створити прибуткову мережу комунальних аптек.

Наразі у структурі підприємства – 6 аптечних пунктів по місту Житомиру, і 7-й пункт відкрито у фойе обласної лікарні. У подальших планах відкрити ще два пункти в обласній дитячій лікарні.

Як зазначила керівник комунального підприємства Аліна Уткіна, вартість ліків у комунальній аптечній мережі значно менше, ніж в приватних аптеках.

«На базі підприємства виготовляється більше 100 видів лікарських препаратів. Націнки на продукцію не більше 20%, тому наші аптечні пункти можна назвати соціально доступними. Розширення аптечної мережі дозволить збільшити рентабельність комунального підприємства, зокрема його дохід, прибутковість», - розповіла директор аптеки.

Нагадаємо, що постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності 26 грудня погодила виділення 1 млн грн КП «Аптека Міжлікарняна» на подальший розвиток аптечної мережі.

1aaapteka1

1aaapteka2

1aaapteka3

1aaapteka4

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2