Голова обласної ради провів у Коростені виїзну робочу нараду

1aakorost10Про єдиний медичний простір для міста Коростень та Коростенського району йшла мова на виїзній нараді 27 грудня. Нараду провів голова обласної ради Володимир Ширма безпосередньо у медичних закладах Коростенщини.

Зокрема, Володимир Ширма відвідав Коростенську центральну районну лікарню та обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростень  Житомирської обласної ради.

Як зазначив голова обласної ради, у процесі формування госпітальних округів  будуть об’єднуватись заклади охорони здоров’я декількох районів в єдиний медичний простір по критерію доступності, кількості населення, наявних лікувальних закладів. Тому вже сьогодні стало актуальним питання об’єднання Коростенської міської та районної лікарень у єдиний медичний простір Коростенщини з метою упередження дублювання медичних функцій та  ефективного використання бюджетних коштів на їх розвиток.

Володимир Ширма ознайомився з матеріально - технічною базою лікувальних закладів, поспілкувався з лікарями та пацієнтами.

Участь у нараді взяли Коростенський міський голова Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Микола Суслик.

1aakorost6
1aakorost8

1aakorost3
1aakorost1

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2