Володимир Ширма відвідав різдвяний фестиваль та вручив державні нагороди багатодітним матерям

1 aaarkol4У Ємільчинському Будинку культури 12 січня відбувся другий фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяна гостина запрошує», гостями якого були голова обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім'ї, молоді та спорту Світлана Гресь та  керівництво району і Ємільчинської ОТГ.

Щедрували  та колядували  фольклорні колективи та виконавці Ємільчинщини. Загалом участь у фестивалі взяли 125 чоловік, з них 25 дитячих колективів та 3 дорослих.

Під час фестивалю Володимир Ширма та Світлана Гресь вручили посвідчення та нагрудні знаки «Мати-героїня» шістьом багатодітним матерям, які виховали п’ять і більше дітей, створили їм належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Нагороди отримали Любов Будніченко - мати шести дітей з  села Старі Непізнаничі, Наталія  Кривець - мати семи дітей з села Підлуби , Олена Масник - мати шести дітей з села Великий Яблунець, Антоніна Соколовська - мати п'яти дітей з  Рихальського, Тетяна  Харченко - мати восьми дітей з села Малий Яблунець.

Вручаючи відзнаки, Володимир Ширма привітав матерів із отриманням державних нагород та подякував за материнський подвиг . «Нехай діти завжди тішать своїх матерів увагою, добрим та щирим словом, віддаючи любов, з якою їх виростили та виховали», - побажав нагородженим матерям голова обласної ради та побажав усім гараздів у новому році.

Під час поїздки до Ємільчинського району Володимир Ширма відвідав Підлубівську  ЗОШ І-ІІІ ступенів, де вручив директору школи подарунковий сертифікат, який  засвідчує отримання школою гвинтівки, тенісного столу та генератора.

Довідково:Президент Петро Порошенко 7 грудня 2017 року підписав Указ № 409 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 956 українкам.

До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку, серед них - 70 жінок з Житомирщини.

1 1 1 1 1 1 1
1 1 1 1 1 1 1 1
1 1 1 1 1 1 1 1 1
11 1 1 1 1
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2