Сергій Крамаренко провів робочу нараду із ветеранами силових структур щодо пенсійного забезпечення

1aaveter6Для напрацювання та підготовки тексту звернення до Президента України, Прем’єр - Міністра України, Голови Верховної Ради України зібрались 19 січня в обласній раді  представники Координаційної ради громадських організацій ветеранів силових структур та перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

Ветерани – силовики мають декілька пунктів вимог, серед яких прохання скасувати  Постанову Кабінету Міністрів України від 22 грудня 2017 року №1052 «Про внесення зміни до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704» та забезпечити з 1 січня 2018 року перерахунку раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби на умовах базового Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» від 09.04.1992 року №2262-ХІІ.

Участь у засіданні також взяли представники Головного управління ПФУ в Житомирській області та департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Сергій Крамаренко зазначив, що текст звернення остаточно буде опрацьований під час роботи постійних комісій обласної ради.

1aaveter1
1aaveter2
1aaveter5
1aaveter4.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2