Володимир Ширма: «Тільки спільними зусиллями влади та громад можна вирішити усі проблемні питання»

1aagrpr1Голова обласної ради Володимир Ширма 24 січня провів виїзний прийом громадян у смт Черняхові. Разом з ним приймали жителів селища і району голова районної ради Іван Бовсунівський, голова райдержадміністрації Микола Жилінський та депутат обласної ради Григорій Сташенко.

Поспілкуватися з очільником обласної ради виявили бажання понад 20 жителів селища та району. Майже третина громадян звернулися до голови з питанням надання грошової допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.

Прийшли на прийом й сільські голови, зокрема з Селянщинської, Дівочківської, Горбулівської, Головинської та Пекарщинської сільських рад. Місцеві самоврядці наголошували на недостатньому фінансуванні дошкільних навчальних закладів, зокрема нестача коштів на проведення ремонтних робіт у дитсадках, а також говорили про встановлення вуличного освітлення та ремонт доріг. За коштами на проведення ремонтів приміщень зверталися й керівники закладів галузі культури та спорту.

Володимир Ширма під час спілкування з посадовцями поцікавився ставленням громад до процесу децентралізації і чи готові вони об’єднуватись.

«Усі ці питання можна було б вирішити, якщо б громади утворили одну єдину велику спроможну громаду. Держава виділяє всім ОТГ інфраструктурну субвенцію для розвитку соціальної інфраструктури, покращення системи водопостачання, поліпшення надання послуг населенню тощо. Ці кошти можна було б використати на вуличне освітлення, ремонт доріг, реконструкцію будинків культури, шкіл, дитячих садків. А затягуючи утворення ОТГ, ви втрачаєте можливості. Тільки спільними зусиллями влади та громад можна вирішити усі проблемні питання, подолати будь-які труднощі, і досягти економічного процвітання громад та регіону в цілому», - наголосив Володимир Ширма.

Поділився своїми проблемами й почесний громадянин Черняхова Анатолій Залізко, який розповів про відсутність газопостачання у тій частині селища, де він проживає. Аби підвести газ, потрібно провести реконструкцію газових мереж, на цьому наголошують працівники газопостачальної компанії. Володимир Ширма пообіцяв ініціювати робочу зустріч з керівниками району та представниками газової компанії, аби спільно вирішити це питання.

Щодо решти звернень, то голова обласної ради спільно з головами районної ради та райдержадміністрації шукатимуть шляхи вирішення проблем, що порушувались на прийомі. 

1aagrpr1

1aagrpr2

1aagrpr3

1aagrpr4

1aagrpr5

1aagrpr6

1aagrpr7

1aagrpr8

1aagrpr9

1aagrpr10

1aagrpr11

1aagrpr12

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2