В обласній раді відбувся семінар за участю керуючих справами місцевих рад

1aaceminar1Голова обласної ради Володимир Ширма 7 лютого зустрівся з керуючими справами виконавчого апарату районних рад та об’єднаних територіальних громад і обговорив з ними нагальні питання області.

Зустріч відбулась під час тематичного короткострокового семінару «Організаційно-правові засади діяльності органу місцевого самоврядування», який організував Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Володимир Ширма обговорив з посадовими особами місцевих органів самоврядування реформи, що наразі тривають в державі, зокрема, реформу децентралізації, медичну та освітню реформи.

«Ми всі повинні розуміти, що реформ в державі не оминути. І ви, як керуючі справами, повинні бути обізнаними в усіх нових законодавчих ініціативах в частині повноважень органів місцевого самоврядування, розуміти місце районних рад у формуванні виконавчих органів об’єднаних територіальних громад. Ви маєте бути професійними менеджерами, які створюють умови до забезпечення стабільності та професійності в місцевих радах і об’єднаних територіальних громадах»,  - звернувся до учасників семінару голова обласної ради.

У програмі семінару  відбулись тематичні зустрічі з питань законодавства України щодо діяльності органів місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, проведення адміністративно – територіальної реформи, трудового та антикорупційного законодавства тощо.

1aaceminar1

1aaceminar02

1aaceminar3

1aaceminar5

1aaceminar4

1aaceminar6

1aaceminar7

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2