Інформація про виконання обласного бюджету на січень 2018 року

1abudzetДо загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) за січень 2018 року надійшло 58 млн грн. Планові показники за січень виконано на 125,6 %.

Також до обласного бюджету надійшло 37,7 млн грн додаткової дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

Окрім цього, з державного бюджету на 100% профінансовано низку субвенцій. Зокрема, область отримала 16,8 млн грн освітньої субвенції; медичну субвенцію на суму майже 70 млн грн.; субвенцію на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – 367,7 тис. грн; 2,6 млн грн субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань; субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 2, 8 млн грн.

Також обласний бюджет одержав субвенцію на виплату допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, допомоги по догляду за особами з інвалідністю тощо – 145,1 млн грн, що складає 84,5 % від планового показника та субвенцію на надання всіх видів пільг та житлових субсидій населенню більше 327,4 млн грн, що становить 98,1 % від потреби.

Варто зазначити, що в області своєчасно та в повному обсязі виплачена заробітна плата працівникам бюджетної сфери та проведені розрахунки за спожиті бюджетними установами комунальні послуги і енергоносії.

Детальніше про виконання обласного бюджету – у рубриці «Обласний бюджет та його виконання».

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2