У Житомирському фармацевтичному коледжі видають книги, за якими навчаються в усій Україні

1aafarm1Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук ознайомився з діяльністю та процесом навчання у комунальному вищому навчальному закладі «Житомирський базовий фармацевтичний коледж», де 8 лютого відбулись вибори директора.

«Такий фармацевтичний заклад, який існує на Житомирщині, є єдиним в Україні. Ми пишаємось, що наші студенти саме у нашому закладі отримують такий багаж знань, який дозволяє їм гідно представляли свою професію, працюючи вже у лабораторіях, аптеках, медичних закладах, а також вступаючи до найпрестижніших медичних вузів країни. Житомирська обласна рада усіляко сприятиме вдосконаленню роботи закладу та поліпшенню матеріально-технічної бази для студентства», - підкреслив Максим Вілівчук.

У закладі навчаються близько тисячі студентів, більшість з яких приїхали з різних областей України. Студенти здобувають освіту на відділеннях фармації та лабораторної діагностики, а також  освітньо – кваліфікаційні рівні – молодший спеціаліст та  бакалавр.

«Наші викладачі є авторами значної кількості книг з різних існуючих профільних напрямків фармації. За цими книжками навчаються по всій Україні. Наші студенти зберігають посібники, за якими навчаються у закладі, і надалі книги стають незамінними при вступі до медичних вузів, чи при роботі в лабораторіях та аптеках», - розповіла новообраний керівник Ірина Бойчук.

Нагадаємо, колектив Житомирського фармацевтичного коледжу 8 лютого обрав нового керівника.

1aafarm1

1aafarm2

1aafarm3

1aafarm4

1aafarm5

1aafarm7

1aafarm10

1aafarm8

1aafarm9

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2