Володимир Ширма зіграв у волейбол у складі команди під час турніру ветеранів

1 aavolt4Голова обласної ради Володимир Ширма взяв участь у Відкритому турнірі пам'яті ветеранів волейболу Житомирщини, що пройшов 10 та 11 лютого в спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету.

У турнірі змагалися команди з Житомира та Житомирського району, Любара, Коростеня, Пулин, Черняхова, Ємільчиного, Лугин, Бердичева  та м. Луцька у двох категоріях  45+ та 50 +.

Відкриваючи змагання, Володимир Ширма наголосив на необхідності активного розвитку і підтримки одного із найпопулярніших видів спорту – волейболу.

«У нас в області вже є дві волейбольні команди – жіноча та чоловіча, які впевнено грають у чемпіонатах України. У цьому році плануємо створити  комунальний волейбольний клуб,  який би постійно функціонував. Ми будемо робити все можливе для популяризації та розвитку волейболу в нашій області, а також для створення належних умов для тренування волейболістів, аби спортсмени мали змогу гідно представляти Житомирщину на змаганнях», - сказав Володимир Ширма і побажав командам чесної і впевненої перемоги у змаганнях.

За  результатами змагань місця розподілились таким чином:

Категорія 45 +
І місце – м. Коростень
ІІ місце – м. Любар
ІІІ місце – м. Житомир
ІV місце – «Колос» Житомирський район

Категорія 50 +
І місце – м. Луцьк
ІІ місце – м. Пулини
ІІІ місце – м. Житомир
ІV місце – смт Лугини
V - VI місця – смт Ємільчине, м. Бердичів

Варто зазначити, що турнір проходив за підтримки голови федерації волейболу Житомирської області, голови обласної ради Володимира Ширми, відділення НОК України в Житомирській області, Житомирського національного агроекологічного університету.

Нагадаємо, що Володимир Ширма увійшов до складу Опікунської ради Федерації волейболу України.

1aabolt1
1aabolt2
1aabolt3
1aabolt5
1aabolt7

1aabolt6
1aabolt8

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2