Комунальний заклад запрошує дітей долучитись до екологічного квесту

1aaekokvestКомунальний заклад обласної ради Житомирський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді запрошує школярів долучитися до І Великого екологічного квесту «Захисник природи».

Метою заходу є залучення учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів позашкільної освіти області до науково-дослідницької і практичної діяльності в галузі екології та технології захисту довкілля, залучення педагогічних працівників  закладів освіти області до популяризації ефективного використання та збереження навколишнього середовища.

Учасниками квесту є учнівська молодь у п’ятьох вікових категорій від 6 до 17 років.

Квест проводитиметься 24-25 квітня 2018 року у два етапи: І етап – відбірковий (заочний), ІІ етап – «Екологічний слід» - фінальний (обласний, очний).

На І-му етапі учасники подають для оцінювання малюнки та вироби з природного та штучного матеріалів. Конкурсні роботи повинні відповідати номінаціям: «Ми за чисте подвір’я»;«Енергія  - подарунок людей»; «Життя у краплі води»; «Чистий подих»; «Ліс – легені планети». Також відбудеться конкурс екологічних проектів відповідно теми на вибір: «Greenpeace у боротьбі за чисте довкілля»; «Екологічно чисте виробництво: майбутнє чи утопія?»; «Альтернативна енергетика – виклик для України»; «Цілі Сталого Розвитку для України: прогноз на 2030 рік»; «Екологічно чистий населений пункт».

Найкращі роботи конкурсу екологічних проектів запрошуються до участі у ІІ-му етапі квесту, який передбачає захист проектів та проходження самого квесту.

Для участі в першому (відбірковому) етапі квесту необхідно надіслати заявку про участь до10 квітня 2018 року на адресу: Житомирський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради, проїзд акад. Тутковського, 10 м. Житомир, 10004.

Про форму заявки та детальну інформацію про квест можна дізнатися за телефонами: (097) 398-62-32 – директор центру Наталія Бордюг, (0412)41-15-30 – зав.відділом організаційно-масової роботи центру Тетяна Кочук-Ященко.

1aaekokvest

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2